Damskie okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Damskie okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją to stylowy i funkcjonalny dodatek do Twojej garderoby. Te okulary są nie tylko modne, ale także zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Największym atutem tych okularów jest ich brązowa transparentna oprawka oraz złoto czarne logo na zausznikach co dodaje im unikalnego i nowoczesnego wyglądu. Okulary wyposażone są w wysokiej jakości soczewki z Filtrem UV400, które zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Soczewki chronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, redukując ryzyko uszkodzeń oczu. Posiadają również filtr polaryzacyjny, który niweluje rażące odblaski świetlne.
Cechy okularów:
✔ Filtr UV400 i polaryzacja
✔ Kategoria przyciemnienia 3
✔ Brązowa cieniowana soczewka
✔ W zestawie woreczek ochronny



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 144 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 141 mm |
| __Wysokość z oprawką | 50 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | cieniowany brąz |
| Kolor oprawki | brązowy |
| Kolor zausznika | brązowy |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Rodzaj | damskie |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).