Opis
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 127 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 145 mm |
| __Wysokość soczewki | 51 mm |
| __Wysokość z oprawką | 57 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Styl | Sportowe |
| Nazwa pliku (select) | arctica_sport-suwak |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).