Opis
Uniwersalne okulary dla kobiet i mężczyzn w klasycznym fasonie są doskonałym połączeniem funkcjonalności, elegancji i ochrony wzroku. Ich designerska oprawka w kolorze czarnego matu z metalowymi zawiasami nadaje im nowoczesny, a zarazem klasyczny wygląd. Zauszniki z metalową wstawką w grafitowym kolorze dodają im solidności i ekskluzywnego charakteru.
Najważniejszym atutem tych okularów jest zastosowany filtr Blue Cut w soczewkach, który skutecznie minimalizuje światło niebieskie emitowane przez ekrany komputerów, telewizorów i telefonów. Dzięki temu, okulary te redukują zmęczenie oczu, poprawiają widzenie oraz mają pozytywny wpływ na koncentrację w trakcie dnia i zasypianie wieczorem.
Dodatkowym atutem jest eleganckie twarde etui oraz dedykowana ściereczka, które są dołączone do okularów. Dzięki nim łatwo utrzymasz okulary w doskonałym stanie, chroniąc je przed zarysowaniami i zabrudzeniami.
Okulary PolarZONE model 760K to nie tylko niezawodne narzędzie do ochrony wzroku, ale także stylowy dodatek, który podkreśla profesjonalizm i dbałość o zdrowie oczu w erze powszechnego korzystania z ekranów elektronicznych.
Cechy okularów:
- Blue light filtr
- soczewki "zerówki"
- Filtr UV 400
- 100% ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB
- Certyfikat CE
- Norma Europejska EN ISO 12312-1:2013
- Polska Norma PN-EN ISO 12312-1:2014-02
- W komplecie twarde etui PolarZone oraz ściereczka z mikrofibry.
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 140 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 142 mm |
| __Wysokość z oprawką | 49 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.0 |
| Kolor soczewki | bezbarwny |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | Filtr UV400 |
| Styl | Klasyczne |
| Przeznaczenie | do komputera |
| Rodzaj | męskie |
| Nazwa pliku (select) | polarzone_etui |
| W zestawie z produktem | etui, ściereczka |
| Moc soczewki | 0.00 |
Bezpieczeństwo
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
COTE AZUR PARFUM Bogdan Daniel
Pawliczka 25
41-800 Zabrze, Polska