Opis
Okulary przeciwsłoneczne solidnej marki TONNY. Niebieska, matowa oprawa wzmocniona niebieską, metalową wstawką w górnej części. Zauszniki zostały wyposażone w solidne zawiasy FLEX, które nie będą uciskały Twojej głowy podczas codziennego użytkowania tego modelu. Ultralekka oprawa da Ci duży komfort podczas jazdy samochodem jak i również długich spacerów. Grafitowa soczewka kategorii przyciemnienia 3 z zewnętrznej strony posiada niebieskie lustro. Lustrzana soczewka odbija widziany obraz w kolorze niebieski. W soczewce zastosowano filtr UV400 i polaryzację. Oba filtry znacząco poprawią kontrast. Nie zastanawiaj się i kup okulary prestiżowej firmy TONNY.
Cechy okularów przeciwsłonecznych marki TONNY:
✅ Soczewka polaryzacyjna
✅ Kolor soczewki: grafit, zewnętrzna strona niebieskie lustro
✅ Kategoria przyciemnienia 3
✅ Filtr: UV400
✅ Materiał oprawki: poliwęglan
✅ Kolor oprawki: niebieski
✅ W komplecie: etui i ściereczka mikrofibry



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 132 mm |
| przestrzeń między soczewkami | 15 mm |
| __Szerokość soczewki | 55 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 143 mm |
| __Wysokość z oprawką | 45 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | niebieski |
| Kolor zausznika | niebieski |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja Lustrzanki |
| Styl | Klasyczne |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Rodzaj | uniwersalne |
| Kolor lustra | niebieski |
| W zestawie z produktem | etui, ściereczka |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).