Okulary przeciwsłoneczne męskie klasyczne
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Męskie klasyczne okulary przeciwsłoneczne do codziennej ochrony przed szkodliwymi promieniami UV. Klasyczny design w eleganckiej grafitowej metalowej oprawce nadaje im ponadczasowego charakteru, który idealnie komponuje się z każdą stylizacją - od codziennych casualowych look'ów po bardziej formalne stroje.
Dzięki niezwykle lekkiej konstrukcji zapewniają komfort noszenia przez cały dzień, nie wywierając nieprzyjemnego nacisku na nos czy skronie. To sprawia, że są idealnym wyborem dla aktywnych mężczyzn, którzy cenią sobie swobodę i wygodę.
Aluminiowe zauszniki na bezuciskowych zawiasach FLEX to gwarancja komfortu nawet podczas długotrwałego używania okularów podczas dnia. Zawiasy FLEX pozwalają odgiąć zauszniki poza linię okularów, które nie zostawią śladu w okolicach skroni. FLEX ułatwia także zakładanie i zdejmowanie okularów.
Kategoria przyciemnienia:
Kat. 3 - do stosowania na średnio intensywne światło słoneczne, ograniczenie napływu światła 82-92%
- Soczewki: grafitowe
- Oprawka: grafitowa metalowa
- Ochrona: Filtr UV400
- W zestawie: woreczek ochronny
- Atest CE, Zgodność z Normą UE
- Gwarancja 24 miesiące
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 124 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 143 mm |
| __Wysokość z oprawką | 48 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | grafitowy |
| Kolor zausznika | szary |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | Filtr UV400 |
| Styl | Aviator/Pilotki |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Rodzaj | męskie |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).