Opis
Jeśli szukasz okularów przeciwsłonecznych, które nadążą za Twoim aktywnym stylem życia, okulary przeciwsłoneczne GOG NOBE E208-2P są idealnym wyborem. Dzięki spolaryzowanym soczewkom te okulary przeciwsłoneczne zapewniają doskonałą ochronę przed nieprzyjemnymi odbiciami światła od gładkich powierzchni, takich jak woda, śnieg i szkło. Model E208-2P przeznaczony jest również do uprawiania różnego rodzaju sportów i jest bardzo wygodny w użytkowaniu.
Oprawki z grilamidu TR90 to połączenie lekkości, trwałości i wygody. Wykonane są ze specjalnego rodzaju tworzywa sztucznego, które jest zarówno elastyczne, jak i mocne. Dzięki temu są idealne dla każdego, kto musi nosić okulary przez cały dzień.
Oprawka
✔ materiał: TR90 grilamid
✔ kolor: granatowy matowy/niebieski
Soczewka
✔ typ: polaryzacja
✔ kolor: grafitowe
✔ kategoria 3: przepuszcza 8-18 % światła słonecznego - do stosowania przy mocnym nasłonecznieniu
✔ filtr: UV 400
W komplecie
woreczek z mikrofibry
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 126 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 140 mm |
| __Wysokość z oprawką | 44 mm |
| Normy prawne | PN-EN ISO 12312-1:2014-02 |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | niebieski |
| Kolor zausznika | niebieski |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Styl | Sportowe |
| Rodzaj | uniwersalne |
| Nazwa pliku (select) | gog-woreczek-bialy |
Bezpieczeństwo
Producent
PROSTAF Sp. z oo Sp.k.
S. Stefańskiego 13
62-002 Suchy Las, Polska
[email protected]
61 822 1000
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).