Okulary polaryzacyjne męskie
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Cechy okularów:
- Soczewki polaryzacyjne
- Filtr UV400
- Kategoria przyciemnienia 3
- Grafitowa soczewka
- Czarna połyskująca oprawka
- W zestawie woreczek ochronny
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 140 mm |
| __Szerokość soczewki | 54 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 143 mm |
| __Wysokość z oprawką | 41 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Rodzaj | męskie |
Bezpieczeństwo