Opis
Klasyczne męskie okulary polaryzacyjne w czarnej matowej oprawce. Ponadczasowy model będzie pasował zarówno do sportowych jak i casualowych stylizacji. Zauszniki posiadają subtelny srebrny znaczek. Pomarańczowe lustrzane soczewki zostały wyposażone w Filtr UV400 oraz polaryzację, dzięki czemu oczy nie będą zmęczone, podrażnione i narażone na rażące refleksy.
Cechy produktu:
✔ Soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia 3
✔ Pomarańczowa lustrzana soczewka
✔ Woreczek ochronny



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 140 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 150 mm |
| __Wysokość z oprawką | 50 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | pomarańczowy |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja Lustrzanki |
| Kolor lustra | pomarańczowy |
Bezpieczeństwo
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
COTE AZUR PARFUM Bogdan Daniel
Pawliczka 25
41-800 Zabrze, Polska
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).