Okulary polaryzacyjne fotochromowe
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Modne okulary fotochromowe w grafitowej metalowej oprawce w stylu lenonki. Doskonały model zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Te innowacyjne soczewki fotochromowe automatycznie przyciemniają się w zakresie kategorii 2-3, sprawiając, że te okulary są idealne do noszenia w mało słoneczne, pochmurne dni jak również w intensywnym słońcu. Zapewniają wyjątkowy komfort widzenia w różnorodnych warunkach atmosferycznych. Wystarczy jedna para okularów na każdą pogodę.
Warto również podkreślić, że te okulary są wyposażone w filtr UV400, który skutecznie blokuje wszystkie szkodliwe promienie UVA, UVB i UVC, chroniąc Twoje oczy przed niebezpiecznym promieniowaniem. Co więcej, dzięki wygodnym i bezuciskowym zawiasom FLEX, nie odczujesz ucisku na skroniach, a regulowane noski pozwalają na dostosowanie okularów do kształtu Twojego nosa. Dzięki polaryzacji, te okulary niwelują odblaski i zwiększają kontrast widzenia, co sprawia, że Twoje oczy są lepiej chronione i czują się komfortowo niezależnie od warunków oświetleniowych.
Cechy okularów:
- Soczewki polaryzacyjne fotochromowe
- Filtr UV400
- Kategoria przyciemnienia 2-3
- Szara soczewka
- W zestawie woreczek ochronny
- Zgodność z Normą Europejską, Certyfikat CE
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 135 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 136 mm |
| __Wysokość z oprawką | 50 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.2 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | grafitowy |
| Kolor zausznika | grafitowy |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Fotochrom Polaryzacja |
| Styl | Lenonki |