Okulary polaryzacyjne fotochromowe
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Męskie okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją i fotochromem. Ich połyskująca oprawka w kolorze czarnym i eleganckie zauszniki z metalową wstawką to doskonała propozycja dla miłośników klasyki. Soczewki tych okularów wyposażone w filtr UV400, polaryzację i fotochrom, chronią twoje oczy w każdych warunkach.
Soczewki fotochromowe doskonale dostosowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych. Przyciemniają się w kategorii 2-3, co oznacza, że są idealne zarówno w słoneczne, jak i pochmurne dni. Dzięki polaryzacji, eliminowane są rażące odblaski, które mogą powodować zmęczenie oczu i utrudniać widoczność. To szczególnie przydatne podczas jazdy samochodem, uprawiania sportów wodnych lub w innych sytuacjach, gdzie odblaski bywają problemem. Filtr UV400 natomiast gwarantuje, że twoje oczy są zupełnie bezpieczne przed szkodliwym promieniowaniem UV. Niezwykle lekkie i komfortowe w codziennym użytkowaniu.
Cechy okularów:
- Soczewki polaryzacyjne fotochromowe
- Filtr UV400
- Kategoria przyciemnienia 2-3
- Szara soczewka
- W zestawie woreczek ochronny
- Zgodność z Normą Europejską, Certyfikat CE
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 138 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 150 mm |
| __Wysokość z oprawką | 47 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.2 |
| Kolor soczewki | szary |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Fotochrom Polaryzacja |
| Rodzaj | męskie |
Bezpieczeństwo