Okulary polaryzacyjne fotochromowe kat.2-3
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Okulary polaryzacyjne fotochromowe z opływową czarną, matową oprawką. Oprawka przylega do twarzy i chroni oczy przed promieniowaniem słonecznym z każdej strony. Fotochromowa polaryzacyjna soczewka przyciemnia w w zakresie kategorii 1-3. Soczewki fotochromowe z polaryzacją zapewniają wysoki komfort widzenia w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Soczewki dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia w zakresie kat.1 - kat.3 jednocześnie ograniczają refleksy świetlne, poprawiają czystość i kontrast widzianego obrazu.
Okulary z filtrem UV skutecznie odbijają wszystkie promienie UVA, UVB i UVC. Soczewki fotochromatyczne szybko dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia. Dzięki zastosowanym soczewkom fotochromowym okulary idealnie sprawdzą się zarówno w dzień jak i wieczorem. Pod wpływem promieniowania słonecznego barwa soczewek zmienia się z żółtej do grafitowej.
Cechy okularów fotochromowych:
✔ Soczewki fotochromowe
✔ Soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia od 1 do 3




Dane techniczne
| __Długość zausznika | 130 mm |
| __Szerokość soczewki | 62 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 149 mm |
| __Wysokość z oprawką | 44 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.1 |
| Kolor soczewki | żółty |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Fotochrom Polaryzacja |
Bezpieczeństwo