Okulary polaryzacyjne fotochromowe kat.2-3
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Klasyczne okulary przeciwsłoneczne z fotochromem. Fotochromowe soczewki przyciemniają się pod wpływem promieni UV i automatycznie dostosowują się do natężenia światła. Teraz możesz je nosić przez cały dzień, niezależnie od pogody. Grafitowe soczewki posiadają filtr polaryzacyjny i UV400. Soczewki przyciemniają się w kategorii od 2 do 3. Czarna połyskująca oprawa w klasycznym kształcie, bardzo dobrze będzie sprawdzać się podczas jazdy na rowerze jak i spaceru. Będzie doskonałym dopełnieniem do zarówno eleganckich jak i sportowych stylizacji.
WAŻNE! Oto najważniejsze cechy okularów fotochromowych:
✔ Soczewki fotochromowe
✔ Soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia od 2 do 3
✔ W zestawie woreczek ochronny




Dane techniczne
| __Długość zausznika | 143 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 144 mm |
| __Wysokość z oprawką | 53 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.2 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Fotochrom Polaryzacja |
| Styl | Wayfarer/Kujonki |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
Bezpieczeństwo