Okulary polaryzacyjne fotochromowe kat.2-3
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Jeśli szukasz okularów przeciwsłonecznych idealnych na pochmurne i słoneczne dni to ten model spełni wszystkie oczekiwania. Soczewki fotochromowe automatycznie dostosowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych. Przyciemniają się w kategorii od 2 do 3. Filtr UV400 zapewni ochronę przed szkodliwym promieniowaniem, a polaryzacja usunie rażące refleksy świetlne. Dla tych, którzy preferują ponadczasowy styl, klasyczne czarne oprawki zapewniają ponadczasową elegancję. Doskonale sprawdzą się na spacerach, podczas jazdy samochodem, rowerem czy na plaży.
✔ Soczewki fotochromowe
✔ Soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia od 2 do 3
✔ W zestawie woreczek ochronny




Dane techniczne
| __Długość zausznika | 143 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 150 mm |
| __Wysokość z oprawką | 52 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.2 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Fotochrom Polaryzacja |
| Styl | Wayfarer/Kujonki |
Bezpieczeństwo