Opis
Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne sportowe z pełnym filtrem UV do codziennej ochrony oczu. Lekkie i zgrabne okulary do sportów letnich - Montana SP300A, czarne matowe w mocno wyprofilowanej oprawce. Opływowa oprawka dobrze przylegając do twarzy chroni oczy nie tylko od frontu, ale również ich boczne okolice. Gumowe noski gwarantują pełen komfort podczas użytkowania. Lustrzana soczewka w kolorze zielonym od środka przyciemnia w kolorze fioletowym.
Dolna część soczewki jest nieobudowana co zapewni prawidłową cyrkulację powietrza między okiem, a soczewką co zapobiegnie parowaniu.
Ochrona oczu: Filtr UV 400, Polaryzacja
Produkt posiada Atest CE
Zgodność z normą EN ISO12312-1ANSI
Kategoria przyciemnienia(w skali 0-4):
Kat. 3 - do stosowania na intensywne światło słoneczne, ograniczenie napływu światła 82-92% (przepuszczalność 8-18%)
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 126 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 145 mm |
| __Wysokość z oprawką | 41 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja Lustrzanki |
| Styl | Sportowe |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Rodzaj | uniwersalne |
| Kolor lustra | zielony |
| Nazwa pliku (select) | montana etui zatrzask |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).