Okulary polaryzacyjne Birreti BGP 025 CZ
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Męskie okulary polaryzacyjne. Lekkie i modne w czarnej, błyszczącej oprawce z czerwona wstawką na zauszniku. Idealnie model BGP 025 CZ, sprawdzi się w słoneczne dni i da duży komfort w codziennym użytkowaniu. Grafitowa soczewka wyposażona w filtr UV 400, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Filtr polaryzacyjny eliminuje oślepiające odblaski światła odbitego od mokrej drogi, wody ,śniegu lub metalowej powierzchni.
Ochrona oczu: UV 400, polaryzacja
Kategoria przyciemnienia w skali(0-4):
Kat.3- do stosowania na intensywne światło słoneczne, ograniczenie napływu światła 82-92%, przepuszczalność 8-18%
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 130 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 145 mm |
| __Wysokość z oprawką | 50 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Styl | Klasyczne |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Nazwa pliku (select) | eokulary_woreczek-sciereczka |
| W zestawie z produktem | woreczek, ściereczka |