Opis
Okulary do jazdy na rowerze i biegania GOG ARGO to idealny wybór dla każdego lubiącego nowoczesny design. Dzięki dużemu, zaokrąglonemu kształtowi i ciekawie wyciętym soczewkom, oraz brakiem oprawek w dolnej części soczewek możesz cieszyć się szerszym polem widzenia podczas aktywności na świeżym powietrzu. A dzięki swojej konstrukcji te okulary są lekkie i wygodne w noszeniu.
Okulary z soczewką CHROMATIC G-LENS mają za zadanie szybko i skutecznie dostosowywać się do zmiennych warunków oświetleniowych w zakresie od kat. 1 do kat. 3. Jest to możliwe dzięki ich soczewkom fotochromowym, które mają kolorową powłokę lustrzaną. Dodatkowa, specjalna warstwa hydrofobowa zapobiega również osadzaniu się brudu i kropelek wody na soczewkach, zapewniając lepszą widoczność przez cały czas.
Oprawki wykonane są z lekkiego materiału, a dodatkowa technologia HEAD-FIT zapewnia wygodne i pewne dopasowanie okularów do twarzy. Noski i końcówki zauszników są wykonane ze specjalnego materiału, który dopasowuje się do kształtu twarzy, zapewniając optymalne dopasowanie. Dzięki stylowej oprawie optycznej okulary ARGO zapewniają modny wygląd, zapewniając jednocześnie najwyższy komfort.
Model z ramką optyczną (OPTICAL RIM G-SYSTEM) dla osób z wadą wzroku.
Soczewka
✔ typ: fotochrom
✔ kolor: niebieska lustrzanka
✔ dodatkowa powłoka hydrofobowa
✔ kategoria 1-3: soczewki dopasowują się do zmiennych warunków oświetlenia. Pod wpływem promieniowania słonecznego kategoria soczewek zmienia się w zakresie kat.1 - kat.3 (od 80% do 8% przepuszczalności promieni słonecznych)
✔ filtr: UV 400
W komplecie
twarde etui
ramka korekcyjna - nie świadczymy usług oprawy szkieł optycznych w ramki korekcyjne
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 125 mm |
| Ramka optyczna | tak |
| __Szerokość zewnętrzna | 140 mm |
| __Wysokość soczewki | 59 mm |
| Normy prawne | PN-EN ISO 12312-1:2014-02 |
| Kategoria przyciemnienia | kat.1 |
| Kolor soczewki | niebieski |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Fotochrom Lustrzanki |
| Styl | Sportowe |
| Rodzaj | uniwersalne |
| Kolor lustra | niebieski |
| Nazwa pliku (select) | gog_czarne_etui_na_suwak |
Bezpieczeństwo
Producent
PROSTAF Sp. z oo Sp.k.
S. Stefańskiego 13
62-002 Suchy Las, Polska
[email protected]
61 822 1000
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).