Opis
Okulary zerówki do komputera PolarZone 790 KS z powłoką Blue Cut, która odfiltrowuje część światła niebieskiego tak żeby ilość, która dociera do oczu była zbliżona do poziomu naturalnego. Soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.
Okulary zalecane dla osób często korzystających z monitorów, laptopów, tabletów, telefonów komórkowych. Soczewki zostały wyposażone w niebieski filtr, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem emitowanym przez monitory. Soczewki redukują zmęczenie oczu, poprawiają widzenie, mają pozytywny wpływ na koncentrację w trakcie dnia i zasypianie wieczorem.
Szara, matowa oprawka z czerwonymi wstawkami.
- Blue light filtr
- Filtr UV 400 100% ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB
- Certyfikat CE
- Norma Europejska EN ISO 12312-1:2013
- Polska Norma PN-EN ISO 12312-1:2014-02
*Okulary powystawowe – Posiadają delikatną ryskę na soczewce. Pomimo tych drobnych niedoskonałości, są w pełni funkcjonalne. Skrócony okres rękojmi: 1 rok.
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 143 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 144 mm |
| __Wysokość z oprawką | 48 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.0 |
| Kolor soczewki | bezbarwny |
| Kolor oprawki | szary |
| Kolor zausznika | szary |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | Filtr UV400 |
| Styl | Wayfarer/Kujonki |
| Przeznaczenie | do komputera |
| Rodzaj | uniwersalne |
Bezpieczeństwo
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
COTE AZUR PARFUM Bogdan Daniel
Pawliczka 25
41-800 Zabrze, Polska