Opis
Duże metalowe złote okulary do jazdy nocą z polaryzacją. Kwadratowa złota oprawka. Złote zauszniki posiadają metalowe zawiasy. Regulowane silikonowe noski dopasują się do każdego kształtu nosa. Duży komfort podczas codziennego użytkowania. Żółta rozjaśniająca soczewka wyposażona w filtr UV400 i polaryzację. Idealne do jazdy nocą, ponieważ rozjaśniają obraz i poprawiają kontrast widzenia. W zestawie woreczek ochronny.
Cechy okularów polaryzacyjnych:
✔ Soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia 1
✔ Żółta soczewka
✔ Woreczek ochronny



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 144 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 145 mm |
| __Wysokość z oprawką | 56 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.1 |
| Kolor soczewki | żółty |
| Kolor oprawki | złoty |
| Kolor zausznika | złoty |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Styl | Klasyczne |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Rodzaj | uniwersalne |
Bezpieczeństwo
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
COTE AZUR PARFUM Bogdan Daniel
Pawliczka 25
41-800 Zabrze, Polska
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).