Męskie rowerowe okulary przeciwsłoneczne
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Polaryzacyjne męskie okulary przeciwsłoneczne w czarnej matowej oprawie. Sportowy fason oraz pomarańczowe soczewki tworzą doskonałe połączenie. Od środka przyciemniają w kolorze zielonym. Okulary idealnie będą pasowały do stroju codziennego jak również sportowej stylizacji. Okulary posiadają filtr UV400 i lustrzane soczewki polaryzacyjne, które usuwają refleksy świetlne. Dzięki temu znacznie poprawi się komfort użytkowania, oczy nie będą podrażnione i zmęczone.
✔ Pomarańczowe lustrzane soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia: kat. 3
✔ Matowa czarna oprawka
✔ W zestawie woreczek z mikrofibry



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 128 mm |
| __Szerokość soczewki | 59 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 138 mm |
| __Wysokość z oprawką | 43 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | zielony |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Styl | Sportowe |
| Kolor lustra | pomarańczowy |
Bezpieczeństwo