Męskie okulary polaryzacyjne z Filtrem UV400
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Męskie okulary z filtrem polaryzacyjnym i ochroną UV400 to idealny wybór dla każdego, kto szuka stylowych, a jednocześnie praktycznych okularów. Polaryzacja redukuje odblaski i dzięki temu możesz cieszyć się krystalicznie czystym widzeniem podczas spacerów, plażowania, jazdy samochodem czy rowerem. Zauszniki zostały wyposażone w metalowe zawiasy FLEX, które nie będą uciskały skroni podczas codziennego użytkowania.
Ponadczasowy styl oprawek w czarnym połyskującym kolorze będzie pasował do każdej stylizacji, zarówno sportowej jak i eleganckiej. Zauszniki z nietuzinkowym zdobieniem rozpoznawalnym na całym świecie dodają stylu i charakteru.
✔ Grafitowe soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia: kat. 3
✔ Połyskująca czarna oprawka
✔ W zestawie woreczek z mikrofibry



Jeśli chcesz mieć idealnie dobrane okulary to zachęcamy do zapoznania się z cennymi radami w artykule: "Jak kupić wygodne okulary przeciwsłoneczne?".
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 140 mm |
| __Szerokość soczewki | 56 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 145 mm |
| __Wysokość z oprawką | 48 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | czarny |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |