Męskie okulary polaryzacyjne klasyczne
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Jeśli szukasz klasycznego modowego dodatku, który nigdy nie wyjdzie z mody, to męskie okulary z filtrem polaryzacyjnym, Filtrem UV400 i oprawkami wayfarer są idealnym wyborem. Te okulary zapewniają idealne połączenie klasycznego stylu i nowoczesnej ochrony przed odblaskami.
Polaryzacja pomaga zredukować odblaski światła, co poprawia widoczność i wygodę użytkowania podczas spacerów, jazdy samochodem, uprawiania sportów wodnych lub innych aktywności na zewnątrz.
✔ Brązowe soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia: kat. 3
✔ Matowa brązowa oprawka
✔ W zestawie woreczek z mikrofibry



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 140 mm |
| __Szerokość soczewki | 55 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 143 mm |
| __Wysokość z oprawką | 47 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | brązowy |
| Kolor oprawki | brązowy |
| Kolor zausznika | pomarańczowy |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
Bezpieczeństwo