Klasyczne męskie okulary polaryzacyjne lustrzanki
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Klasyczne męskie okulary polaryzacyjne w czarnej matowej oprawce. Ponadczasowy model będzie pasował zarówno do sportowych jak i casualowych stylizacji. Zauszniki posiadają subtelny srebrny znaczek. Pomarańczowe lustrzane soczewki zostały wyposażone w Filtr UV400 oraz polaryzację, dzięki czemu oczy nie będą zmęczone, podrażnione i narażone na rażące refleksy. Jeśli poszukujesz okularów do codziennego użytku, na rower czy do samochodu to ten model spełni wszystkie oczekiwania.
Cechy okularów polaryzacyjnych:
✔ Soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia 3
✔ Pomarańczowa lustrzana soczewka
✔ Woreczek ochronny



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 140 mm |
| __Szerokość soczewki | 60 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 143 mm |
| __Wysokość z oprawką | 49 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | pomarańczowy |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja Lustrzanki |
| Rodzaj | męskie |