Klasyczne męskie okulary polaryzacyjne lustrzanki
5
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Męskie klasyczne okulary przeciwsłoneczne. Lustrzane niebieskie soczewki posiadają Filtr UV400 oraz polaryzację. Oba filtry znacząco zwiększą kontrast widzenia w słoneczne dni. Dzięki nim Twoje oczy nie będą zmęczone i podrażnione. Okulary idealnie sprawdzą się podczas jazdy samochodem jak i spacerów lub wędkowania. Zostały wykonane w klasycznym stylu i będą pasować do każdej stylizacji, zarówno eleganckiej jak i sportowej. Czarna matowa oprawa została wykonana z dobrej jakości materiału. Zauszniki posiadają subtelny srebrny znaczek.
Cechy okularów polaryzacyjnych:
✔ Soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia 3
✔ Niebieska lustrzana soczewka
✔ Woreczek ochronny



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 140 mm |
| __Szerokość soczewki | 60 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 143 mm |
| __Wysokość z oprawką | 49 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | niebieski |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja Lustrzanki |
| Rodzaj | męskie |