Duże pilotki okulary polaryzacyjne
5
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją typu Awiator. Złota, metalowa oprawa jest bardzo lekka co daje duży komfort podczas codziennego użytkowania. Regulowane silikonowe noski idealnie dopasują się do każdego kształtu nosa. Solidne brązowo-kremowe zauszniki posiadają metalowe zawiasy. Między łączeniami kolorów znajduje się złota wstawka. Cieniowana brązowa soczewka posiada filtr polaryzacyjny i UV400. Oba filtry znacząco poprawiają kontrast widzenia w słonecznie dni.
Cechy okularów:
✅ Soczewki polaryzacyjne
✅ Filtr UV400
✅ Kategoria przyciemnienia 3
✅ Cieniowana brązowa soczewka
✅ W zestawie woreczek i ściereczka z mikorfibry



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 145 mm |
| przestrzeń między soczewkami | 16 mm |
| __Szerokość soczewki | 58 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 145 mm |
| __Wysokość z oprawką | 53 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | cieniowany brąz |
| Kolor oprawki | złoty |
| Kolor zausznika | brązowy |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Styl | Aviator/Pilotki |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Rodzaj | uniwersalne |
| Nazwa pliku (select) | eokulary_woreczek-sciereczka |
| W zestawie z produktem | woreczek, ściereczka |