Damskie okulary przeciwsłoneczne transparentne beżowe
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Okulary przeciwsłoneczne stworzone dla każdego — dzięki dużym, kanciastym transparentnym w kolorze beżu oprawkom z pewnością zrobisz wrażenie, gdziekolwiek się udasz. Ponadto soczewki mają polaryzację i ochronę przed promieniowaniem UV400, dzięki czemu zapewnisz ochronę swoim oczom i będziesz świetnie wyglądać. W zestawie miękki woreczek do przechowywania okularów.
Zalety soczewek z filtrem polaryzacyjnym:
✔ zwiększa kontrastowość obrazu,
✔ znacząco poprawia jakość widzenia,
✔ eliminuje refleksy świetlne



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 143 mm |
| __Szerokość soczewki | 54 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 147 mm |
| __Wysokość z oprawką | 52 mm |
| Normy prawne | EN ISO 12312-1:2013+A1:2015 |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | brązowy |
| Kolor oprawki | brązowy |
| Kolor zausznika | brązowy |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Styl | Nowoczesne |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Rodzaj | damskie |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).