Damskie okulary polaryzacyjne
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Stylowe damskie okulary polaryzacyjne w brązowej oprawce. Złote ozdobne zauszniki dodają szyku i elegancji. Na końcach znajduje się subtelne logo VELO. Mocowane są na metalowych zawiasach, dzięki czemu są bardziej trwałe i posłużą dłużej. Soczewki polaryzacyjne eliminują odblaski powstałe w wyniku odbicia promieni słonecznych od płaskich powierzchni np: wody, jezdni, lodu, śniegu, metalu. Idealnie sprawdzą się podczas słonecznych dni, jazdy rowerem czy samochodem. Brązowa soczewka z filtrem UV 400, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.
✔ Filtr UV400 i polaryzacja
✔ Kategoria przyciemnienia 3
✔ Brązowa soczewka
✔ W zestawie woreczek ochronny
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 139 mm |
| __Szerokość soczewki | 57 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 142 mm |
| __Wysokość z oprawką | 54 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | brązowy |
| Kolor oprawki | brązowy |
| Kolor zausznika | złoty |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).