Opis
Okulary przeciwsłoneczne o oprawce w kolorze beżu, przezroczystej i subtelnie ozdobionej złotymi detalami. Jeśli szukasz okularów, które są zarówno eleganckie, modne i pełnią doskonałą ochronę oczu to ten model będzie idealnym wyborem. Nadadzą Twojemu stylowi odrobinę stylu i wyrafinowania. Soczewki z polaryzacją, Filtrem UV400 zapewnią doskonałą ochronę i komfort dla oczu. Okulary PolarZone, to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy dbają o swój wzrok i chcą modnie wyglądać.
✔ Soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia 2
✔ Brązowa soczewka
✔ W zestawie woreczek ochronny
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 140 mm |
| __Szerokość soczewki | 56 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 143 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 146 mm |
| __Wysokość soczewki | 49 mm |
| __Wysokość z oprawką | 55 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.2 |
| Kolor soczewki | cieniowany brąz |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
Bezpieczeństwo
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
COTE AZUR PARFUM Bogdan Daniel
Pawliczka 25
41-800 Zabrze, Polska
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).