Opis
Okulary polaryzacyjne damskie marki GOG z kolekcji HAZEL.
Okulary polaryzacyjne Hazel to niezwykle stylowy i funkcjonalny wybór dla wszystkich miłośniczek mody i aktywnego trybu życia. Ten model okularów tworzy doskonałe połączenie ochrony oczu i modowego wyglądu. Cieniowane grafitowe soczewki polaryzacyjne skutecznie redukują odblaski świetlne, które mogą być szczególnie dokuczliwe podczas jazdy samochodem, uprawiania sportów na świeżym powietrzu lub w innych sytuacjach codziennego użytku. Dzięki temu możesz cieszyć się pełnymi kolorami, ostrością i wyjątkowym komfortem widzenia.
Transparentna szaro beżowa oprawka została wykonana z poliwęglanu. Jest to materiał odporny na zarysowania i pęknięcia i bardzo lekki. Gwarantują stabilność i wygodę noszenia przez długi czas. Dzięki temu możesz korzystać z tych okularów nie tylko podczas intensywnych aktywności na świeżym powietrzu, ale również w codziennym życiu, bez odczuwania dyskomfortu.
Cechy okularów polaryzacyjnych:
✔ Soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia 3
✔ Cieniowana grafitowa soczewka
✔ W zestawie skórzane etui oraz ściereczka do czyszczenia okularów



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 143 mm |
| __Szerokość soczewki | 54 mm |
| __Wysokość z oprawką | 55 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | cieniowany grafit |
| Kolor oprawki | szary |
| Kolor zausznika | szary |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
Bezpieczeństwo
Producent
PROSTAF Sp. z oo Sp.k.
S. Stefańskiego 13
62-002 Suchy Las, Polska
[email protected]
61 822 1000
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).