Damskie okulary fotochromowe
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Eleganckie damskie okulary przeciwsłoneczne z fotochromem. Fotochromowe soczewki lekko przyciemniają się pod wpływem promieni UV i automatycznie dostosowują się do natężenia światła słonecznego. Teraz możesz nosić okulary przez cały rok, niezależnie od pogody. Bezbarwne soczewki posiadają filtr UV400, dzięki czemu chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Przyciemniają się w kategorii od 0 do 2 i idealnie sprawdzą się w pochmurne dni. Czarna matowa oprawka w klasycznym kształcie będzie idealnie pasowała do stylizacji zarówno sportowych jak i eleganckich.
Najważniejsze cechy okularów fotochromowych:
✔ Soczewki fotochromowe
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia od 0 do 2
✔ Bezbarwna soczewka przyciemniająca się na kolor lekko szary
✔ W zestawie woreczek ochronny



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 143 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 144 mm |
| __Wysokość z oprawką | 45 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.0 |
| Kolor soczewki | bezbarwny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Fotochrom |
| Styl | Klasyczne |
| Rodzaj | damskie |
Bezpieczeństwo