Damskie okulary do komputera z nakładką polaryzacyjną
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Okulary damskie do komputera z nakładką polaryzacyjną CLIP-ON. Elegancka szara gradalna oprawka. Zauszniki posiadają zawiasy FLEX, które nie będą uciskać skroni podczas codziennego użytkowania. Oprawka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Okulary są wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu To świetne połączenie trzech funkcji - gotowych okularów do komputera, okularów przeciwsłonecznych, oraz zerówek.
Okulary do komputera z niebieskim filtrem zostały wyposażone w specjalne soczewki o unikalnej powłoce, która chroni oczy przed szkodliwym niebieskim światłem. Dzięki soczewkom Blue Control temu oczy nie będą zmęczone i podrażnione.
Soczewki posiadają również Filtr UV400 chroniący przed promieniowaniem UVA i UVB.
W zestawie z okularami jest nakładka polaryzacyjna CLIP ON z cieniowaną grafitową soczewką.
Soczewka polaryzacyjna sprawia, że widziany przez oczy obraz jest bardziej przyjazny dla oka. Polaryzacja usuwa odblaski świetlne, które powstają w wyniku załamania światła o płaskie powierzchnie, najczęściej są to: woda, jezdnia, śnieg, piasek, metal, szkło i inne.
Cechy okularów:
- Filtr Blue Light
- soczewki w nakładce: cieniowany grafit kat 3 polaryzacja, UV400
- w zestawie woreczek ochronny
- Norma CE
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 145 mm |
| __Szerokość soczewki | 52 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 138 mm |
| __Wysokość z oprawką | 51 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | cieniowany grafit |
| Kolor oprawki | szary |
| Kolor zausznika | szary |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Styl | Nowoczesne |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Rodzaj | damskie |