Opis
Damskie okulary do komputera marki PolarZONE. Czarna, błyszcząca oprawa w kocim kształcie. Oprawa została wykonana z wysokiego jakościowo materiału. Grafitowe, metalowe zauszniki posiadają metalowe solidne zawiasy. Lekka oprawa bardzo ładnie będzie układała się na Twojej twarzy. Bezbarwne soczewki posiadają filtr UV400 i niebieską powłokę BLUE LIGHT. Niebieska powłoka będzie chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem emitowanym przez monitory. Ta powłoka pozwoli uniknąć Ci zaczerwienionych, zmęczonych i podrażnionych oczu. Kup okulary do pracy przy komputerze i ciesz się nimi każdego dnia.
W zestawie znajdziesz również twarde etui i ściereczkę mikrofibry, dzięki czemu zawsze będziesz mogła je odpowiednio przechowywać i utrzymywać w czystości.
Wybierz okulary do komputera PolarZONE, które nie tylko chronią Twoje oczy, ale również dodają stylu Twojej codziennej prezencji.
Cechy okularów do komputera:
- Soczewka bezbarwna
- Powłoka BLUE LIGHT
- Kategoria przyciemnienia 0
- Filtr: UV400
- Oprawka: Czarno-grafitowa
- W komplecie: twarde etui i ściereczka mikrofibry
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 141 mm |
| przestrzeń między soczewkami | 15 mm |
| __Szerokość soczewki | 68 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 141 mm |
| __Wysokość z oprawką | 54 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.0 |
| Kolor soczewki | bezbarwny |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | grafitowy |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | Filtr UV400 |
| Styl | Kocie oczy |
| Przeznaczenie | do komputera |
| Rodzaj | damskie |
| Nazwa pliku (select) | polarzone_etui |
| W zestawie z produktem | etui, ściereczka |
Bezpieczeństwo
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
COTE AZUR PARFUM Bogdan Daniel
Pawliczka 25
41-800 Zabrze, Polska
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).