Damskie okulary Blue Light metalowe
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Okulary do komputera przeznaczone dla kobiet, które korzystają z komputerów, telefonów, tabletów czy telewizora i chcą zadbać o swój wzrok. Przezroczysta soczewka z powłoką Blue Light ochroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem emitowanym przez monitory. Dzięki tej powłoce można uniknąć zaczerwienionych, zmęczonych i podrażnionych oczu. Soczewka posiada również filtr UV400, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.
Te okulary to nie tylko praktyczny dodatek do codziennego użytkowania urządzeń elektronicznych, ale również wyrazisty element wizerunku. Lekka złota oprawa doskonale łączy w sobie funkcjonalność z estetyką.
Cechy okularów do komputera:
✔ Powłoka BLUE LUGHT
✔ Kategoria przyciemnienia 0
✔ Filtr: UV400
✔ Regulowane silikonowe noski
✔ Oprawka: Złota
✔ W komplecie woreczek z mikrofibry


Dane techniczne
| __Długość zausznika | 143 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 142 mm |
| __Wysokość z oprawką | 49 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.0 |
| Kolor soczewki | bezbarwny |
| Kolor oprawki | złoty |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | Filtr UV400 |
| Przeznaczenie | do komputera |
| Rodzaj | damskie |
| Moc soczewki | 0.00 |