Opis
Okulary polaryzacyjne marki TONNY. Klasyczna oprawa w czarnej, błyszczącej oprawce w panterkę. Oprawa wykonana z poliwęglanu który jest odporny na pęknięcia oraz bardzo miły w dotyku. Zauszniki zostały wyposażone w metalowe zawiasy FLEX, które nie będą uciskały skroni podczas codziennego użytkowania. Okulary dadzą duży komfort podczas codziennego użytkowania. Cieniowana grafitowa soczewka wyposażona w filtr UV400 i polaryzację. Oba filtry znacząco poprawiają kontrast widzenia w słoneczne dni.
Cechy okularów:
✅ Soczewka polaryzacyjna
✅ Kolor soczewki: cieniowany grafit
✅ Kategoria przyciemnienia 3
✅ Filtr: UV400
✅ Materiał oprawki: poliwęglan
✅ Kolor oprawki: czarny, od wewnątrz niebieski
✅ W komplecie: etui i ściereczka mikrofibry



Dane techniczne
| __Długość zausznika | 142 mm |
| przestrzeń między soczewkami | 14 mm |
| __Szerokość soczewki | 66 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 142 mm |
| __Wysokość z oprawką | 47 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | cieniowany grafit |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Styl | Klasyczne |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Rodzaj | damskie |
| W zestawie z produktem | etui, ściereczka |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).