Poznaj polską markę okularów przeciwsłonecznych premium - TONNY

Poznaj polską markę okularów przeciwsłonecznych premium - TONNY

Historia marki Tonny

Można by sądzić że okulary przeciwsłoneczne Tonny to produkt zagraniczny. Nic bardziej mylnego. Założycielem marki Tonny jest Polak, Tomasz Urban. To on jest odpowiedzialny za wzornictwo, promocję marki i zastosowanie wysokiej jakości materiałów, które zostały użyte do produkcji. Okulary przeciwsłoneczne Tonny są jego odpowiedzią na poszukiwanie okularów wysokiej jakości, modnych, a jednocześnie dostępnych w niskich cenach. Można z czystym sumieniem powiedzieć że to zadanie udało mu się wykonać w całości. Już dziś mogą Państwo bez ograniczeń wybierać spośród kilkudziesięciu różnych wzorów okularów Tonny, znajdując w nich te, które najbardziej Wam odpowiadają.

Dla kogo okulary marki Tonny?

Kim jest grupa docelowa klientów, którzy najchętniej wybierają okulary przeciwsłoneczne Tonny? Są to osoby świadomi tego, jak ważna jest ochrona wzroku przed promieniami słonecznymi. Obecne w nich promienie UV są niezwykle groźne dla oczu. Długotrwała ekspozycja może być przyczyną różnego rodzaju schorzeń, jak np. zapalenie spojówek. Stosując na co dzień okulary przeciwsłoneczne Tonny, z soczewkami wyposażonymi w filtr polaryzacyjny oraz filtr UV400, zapewniają Twoim oczom najlepszą możliwą ochronę.

Ile kosztują okulary przeciwsłoneczne Tonny – cena

 W jakiej cenie można zakupić modne, trwałe i wygodne okulary przeciwsłoneczne od firmy Tonny? Jest to wydatek rzędu około 190 złotych. Należy przy tym dodać, że cena katalogowa tych okularów to około 300 złotych. Jednak dzięki aktualnie obowiązującym promocjom, klient uzyskuje wysoki rabat, rzędu 110 złotych. W cenie niespełna 200 PLN trudno znaleźć coś innego, oferującego równie wysoki stosunek jakości do ceny.

Na co zwrócić uwagę wybierając okulary Tonny?

Oczywiście na wybór takiego wzoru oprawek, który najbardziej Wam się podoba. Co w tym roku jest na topie? Na pierwszym miejscu pozostaje niekwestionowany lider, czyli okulary pilotki, rodem z filmu Top Gun. Dostępne są one we wzorach męskich i damskich. Następne w kolejności są okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi soczewkami. Barwienie na żółto lub niebiesko to gwarancja uzyskania modnego i stylowego wyglądu w przystępnej cenie. Wybór okularów ze szkłami polaryzacyjnymi jest dobrą decyzją, nie tylko dla kierowców. Filtr polaryzacyjny ma zadanie łagodzić obraz widziany przez soczewki, poprzez usuwanie wszelkiego rodzaju załamań światła. Ich przyczyną jest zwykle deszcz, śnieg, wilgoć unosząca się w powietrzu, jak również same szkła okularowe. Dla zapewnienia maksymalnej wygody noszenia, okulary Tonny posiadają wytrzymałe zawiasy flex oraz miękkie i dopasowujące się do kształtu twarzy silikonowe noski. Jak użytkować okulary żeby posłużyły długo? Dowiecie się w artykule: "Jak czyścić okulary? Podpowiadamy!".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium