Okulary przeciwsłoneczne SOLANO - modny wygląd i staranne wykonanie

Okulary przeciwsłoneczne SOLANO - modny wygląd i staranne wykonanie

Ochrona oczu przed słońcem i promieniowaniem

Właśnie do tego celu zostały stworzone okulary przeciwsłoneczne. Ich zadaniem jest filtrowanie światła i usuwanie z niego szkodliwego promieniowania UV. Aby mogły robić to skutecznie, soczewki powinny posiadać filtr UV400. Dodatkowo, okulary przeciwsłoneczne mogą mieć soczewki z filtrem polaryzacyjnym, który eliminuje rozproszone i załamane wiązki światła. To również poprawia jakość widzenia, wyostrza kształty i czyni kolory bliższymi oryginałowi.

Okulary przeciwsłoneczne Solano – modny wygląd i staranne wykonanie

Kupno dobrej jakości okularów przeciwsłonecznych nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie wtedy, kiedy chcemy uzyskać korzystną cenę, najwyższą jakość i mieć do dyspozycji duży wybór ciekawych wzorów oprawek. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam okulary PREMIUM marki Solano. Firma już od wielu lat obecna jest na światowych rynkach, oferując swoje wyjątkowe produkty. Sztandarowa kolekcja to właśnie okulary przeciwsłoneczne. Co jest w nich tak wyjątkowego, że właśnie tę markę Państwu rekomendujemy? Przede wszystkim są to okulary produkowane zgodnie z najnowszymi technologiami i wykorzystujące innowacyjne materiały.

Lekkie i elastyczne okulary przeciwsłoneczne Solano

Jedna z rzeczy, na którą klienci zwracają bardzo dużą uwagę kupując okulary przeciwsłoneczne, to ich ciężar. Im większą mają wagę, tym większy dyskomfort z nich noszenia. Mogą wówczas powodować ból głowy, otarcia skórne i inne przypadłości. Firma Solano postanowiła tę przypadłość wyeliminować ze swoich produktów, wykorzystując do nich najlepsze na rynku materiały i tworzywa. Okulary Solano są dzięki temu wyjątkowo lekkie i komfortowe nawet podczas wielogodzinnego noszenia. Zastosowanie materiałów elastycznych wydłuża również życie okularom. Oprawki, a zwłaszcza zauszniki są bardziej odporne na ewentualne złamania.

Poliwęglan, TR90 i ULTEM – co oznaczają te dziwne słowa? Są to nazwy materiałów, z których zostały wyprodukowane oprawki okularów przeciwsłonecznych Solano. To tworzywa charakteryzujące się bardzo niską wagą własną, a także elastycznością. Te dwie cechy gwarantują długi i bezawaryjny czas użytkowania okularów oraz ich znakomitą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Również wielogodzinne noszenie okularów będzie wiązać się z maksymalnym komfortem, a to za sprawą niewielkiej wagi.

Staranne wykonanie, znakomite materiały i dobra cena

Być może zastanawiali się Państwo, czy jest możliwe połączenie tych 3 cech w jednym produkcie. Okazuje się że tak. Udowodniła nam to właśnie firma Solano, przedstawiając naprawdę ciekawe i modne wzory okularów przeciwsłonecznych. Oryginalne wzornictwo podążające za najnowszymi trendami, a do tego nowoczesne technologie, gwarantujące długie i bezawaryjne użytkowanie. To wszystko sprawia że każdy znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie. Zachęcamy również do lektury: "Jak dbać o okulary, aby służyły długo i niezawodnie?".

 

                  

 







 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium