Okulary idealnym prezentem na Dzień Chłopaka

Okulary idealnym prezentem na Dzień Chłopaka

Czy okulary to doskonały pomysł na prezent?

W ciągu całego roku jest wiele okazji, aby podarować jednej z najbliższych sobie osób wyjątkowy prezent. Mogą nim być np. okulary przeciwsłoneczne lub okulary do komputera. Już za kilka dni będziemy mieć wyśmienitą ku temu okazję. Jaką? Dzień chłopaka. Przypada on na 30 września, dlatego warto się pospieszyć i już dziś zamówić najmodniejsze wzory okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn.

Jakie okulary wybrać na prezent?

Kupując komuś okulary konieczne jest staranne wybranie odpowiedniego modelu i dopasowanie go do potrzeb obdarowywanej osoby. Oprawki męskich okularów przeciwsłonecznych powinny być dopasowane do kształtu twarzy, a także nawiązywać wyglądem do najmodniejszych trendów.

✔   Okulary słoneczne - można podarować bliskiej osobie okulary przeciwsłoneczne, które sprawdzą się o każdej porze roku. Ważne żeby takie okulary posiadały Filtr UV400 i stanowiły dobrą ochronę dla oczu. Jeśli chcemy zapewnić kompleksową ochronę i komfort użytkowania to warto zdecydować się na okulary polaryzacyjne. Szczególnie docenią je kierowcy

✔   Okulary do komputera – jeśli wiemy, że osoba, którą chcemy obdarować prezentem korzysta na co dzień z komputera, telefonu czy telewizora to warto rozważyć zakup okularów do monitorów.

✔   Dobór kształtu - noszone okulary powinny dobrze komponować się z twarzą. Uniwersalną, a jednocześnie bardzo modną propozycją są okulary w dużych, prostokątnych oprawkach. Klasyczny kształt praktycznie zawsze okaże się trafionym i dopasowanym prezentem.

Jak dbać o okulary przeciwsłoneczne i okulary do komputera?

Obdarowując mamę nowymi okularami przeciwsłonecznymi, pokazujemy jej jak ważną jest dla nas osobą. Okulary takie są wyrazem troski o jej zdrowie, dobre samopoczucie, a także ładny, zadbany i modny wygląd. Aby okulary mogły służyć przez jak najdłuższy czas, konieczne jest poinformowanie mamy o najważniejszych zasadach dbania o nie.

✔   Przechowywanie okularów – niezależnie do tego, z jakiego materiału zostały wykonane okulary przeciwsłoneczne, zawsze należy przechowywać je w etui. Chroni to soczewki przed zarysowaniem, a oprawki przed ciągłym działaniem promieni UV.

✔   Czyszczenie okularów – soczewki okularów przeciwsłonecznych powinny być regularnie myte. Pozwala to uzyskać najlepszą ostrość widzenia. Do mycia szkieł w okularach przeciwsłonecznych można wybrać klasyczny sposób, czyli mycie pod bieżącą wodą z mydłem. Można również zastosować prostsze środki, takie jak nawilżane chusteczki do okularów lub specjalne ściereczki. Tu jednak należy zawsze się upewnić, czy są one idealnie czyste, aby nie spowodować zarysowań na powierzchni szkieł.

Jeśli rozważacie opcję okularów polaryzacyjnych na prezent to zapraszamy do lektury, w której poznacie wszystkie zalety polaryzacji i dowiecie się kto powinien z nich korzystać: "Kto powinien nosić okulary polaryzacyjne?".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium