Okulary zerówki do komputera Blue Light
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Okulary, które stanowią komfortowe rozwiązanie dla osób korzystających z komputerów i pragnących ochronić swoje oczy przed szkodliwym niebieskim światłem. Dzięki nim oczy nie będą podrażnione i zmęczone. Ich owalna oprawka w odcieniu brązu będzie doskonale współgrała z wieloma stylizacjami. Soczewki wyposażone zostały w niebieski Filtr Blue Light, który chroni oczy przed szkodliwym niebieskim światłem. Dzięki temu, oczy nie będą zmęczone i podrażnione. Soczewki posiadają zerową moc, co sprawia, że są doskonałym wyborem dla tych, którzy nie potrzebują korekty wzroku.
- Blue light filtr
- Filtr UV 400
- Moc soczewki +0.00
- W komplecie woreczek ochronny
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 135 mm |
| __Szerokość soczewki | 46 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 143 mm |
| __Wysokość z oprawką | 48 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.0 |
| Kolor oprawki | brązowy |
| Kolor zausznika | brązowy |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Styl | Lenonki |
| Przeznaczenie | do komputera |
| Rodzaj | uniwersalne |
| Moc soczewki | 0.00 |