Opis
Sportowe okulary polaryzacyjne marki Arctica to propozycja dla tych, którzy cenią sobie uniwersalność i wygodę. Klasyczny fason okularów sprawia, że nadają się one zarówno do uprawiania sportu, jak i do codziennego użytkowania. Dodatkowo posiadają one polaryzacyjne szkła, które doskonale sprawdzają się podczas prowadzenia samochodu. Polaryzacja eliminuje odblaski i odbicia świetlne, dzięki czemu jazda autem jest bardziej komfortowa.
Okulary są czarne z niebieskimi elementami na zausznikach. Soczewki są grafitowe, powleczone niebieską, lustrzaną powłoką.
Kategoria przyciemnienia (w skali 0-4):
Kat. 3. - do stosowania na intensywne światło słoneczne, przepuszczalność 8-18%
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 133 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 135 mm |
| __Wysokość z oprawką | 45 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | brązowy |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja Lustrzanki |
| Styl | Klasyczne |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Kolor lustra | niebieski |
| Nazwa pliku (select) | arctica_sport-suwak |
| W zestawie z produktem | etui, ściereczka |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).