Okulary przeciwsłoneczne męskie Prius P 11
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Męskie klasyczne okulary przeciwsłoneczne do codziennej ochrony przed szkodliwymi promieniami UV. Okulary dla mężczyzn Prius P 11 w grafitowej metalowej oprawce. Lekko opływowa oprawka sprawia, że okulary dobrze przylegają do twarzy i chronią nie tylko od frontu ale też boczne okolice. Soczewki przyciemniają w kolorze grafitowym, mają również lekką lustrzana powłokę, dzięki czemu nie widać oczu użytkownika.
Aluminiowe zauszniki na bezuciskowych zawiasach FLEX to gwarancja komfortu nawet podczas długotrwałego używania okularów podczas dnia. Zawiasy FLEX pozwalają odgiąć zauszniki poza linię okularów, które nie zostawią śladu w okolicach skroni. FLEX ułatwia także zakładanie i zdejmowanie okularów.
Ochrona oczu: Filtr UV 400
Kategoria przyciemnienia:
Kat. 3 - do stosowania na średnio intensywne światło słoneczne, ograniczenie napływu światła 82-92%
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 129 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 147 mm |
| __Wysokość z oprawką | 47 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | grafitowy |
| Kolor zausznika | szary |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | Filtr UV400 |
| Styl | Aviator/Pilotki |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Rodzaj | męskie |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).