Opis
Okulary młodzieżowe to idealny dodatek dla młodych osób, którzy chcą wyglądać stylowo i chronić oczy przed słońcem. Najnowsze okulary przeciwsłoneczne są wyposażone w filtr UV400 i polaryzację, dzięki czemu jeszcze skuteczniej blokują promienie słoneczne. Regulowane noski pozwalają dopasować okulary do kształtu twarzy, zapewniając wygodne i pewne dopasowanie. Wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu posłużą przez dłuższy czas. Dzięki okularom młodzieżowym możesz wyglądać świetnie i jednocześnie być bezpiecznym!
Cechy produktu:
✔ Soczewki polaryzacyjne
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia 3
✔ Zielona cieniowana soczewka
✔ W zestawie usztywniane etui oraz ściereczka z mikrofibry


Dlaczego warto kupować okulary PREMIUM przeczytacie w artykule: "TONNY - okulary przeciwsłoneczne klasy premium - jakie są zalety?".
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 130 mm |
| __Szerokość soczewki | 54 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 133 mm |
| __Wysokość z oprawką | 46 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | cieniowany zieleń |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | złoty |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Rodzaj | dziecięce |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).