Okulary polaryzacyjne fotochromowe
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Sportowe okulary przeciwsłoneczne, wyposażone w polaryzację i soczewki fotochromowe, to niezastąpiony wybór dla osób aktywnych na świeżym powietrzu. Soczewki fotochromowe automatycznie dostosowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych, przyciemniając się od kategorii 2 do 3, zmieniając kolor od szarego do ciemno szarego. Dzięki temu doskonale sprawdzą się zarówno w pochmurne dni, jak i w pełnym słońcu. Opływowa oprawka będzie doskonale przylegała do twarzy chroniąc oczy przed promieniami słonecznymi z każdej strony.
Polaryzacja gwarantuje, że Twoje oczy będą bezpieczne przed szkodliwym promieniowaniem i irytującymi odblaskami, które często pojawiają się na jezdni, desce rozdzielczej czy powierzchni wodny. Dzięki niej unikniesz efektu "mrużenia oczu".
Cechy okularów:
✔ Soczewki polaryzacyjne fotochromowe
✔ Filtr UV400
✔ Kategoria przyciemnienia 2-3
✔ Szara soczewka
✔ W zestawie woreczek ochronny
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 127 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 143 mm |
| __Wysokość z oprawką | 41 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.2 |
| Kolor soczewki | szary |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Fotochrom Polaryzacja |
| Rodzaj | męskie |