Opis
Męskie okulary przeciwsłoneczne w stylu wayfarer. Ich czarna, błyszcząca oprawka dodaje elegancji, podczas gdy bambusowe zauszniki z zawiasami flex zapewniają doskonałe dopasowanie i wygodę. Te uniwersalne okulary są idealne zarówno na co dzień, jak i podczas intensywnych aktywności fizycznych. Soczewki w intensywnym odcieniu grafitu posiadają filtr polaryzacyjny, eliminujący uciążliwe odblaski, co sprawia, że Twoje oczy pozostają zrelaksowane nawet w najjaśniejsze dni. Soczewki w kategorii 3 zapewnia optymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, jednocześnie utrzymując naturalne barwy otoczenia. W zestawie znajdziesz także twarde etui oznaczone logo marki oraz praktyczną ściereczkę, dzięki którym Twoje okulary zawsze będą utrzymane w doskonałym stanie.
Cechy produktu:
- Kategoria przyciemnienia 3
- Kolor soczewki: grafitowy
- Kolor oprawki: czarny
- Kolor zausznika: bambusowy
- Rodzaj powierzchni: błyszcząca
- Soczewki: Filtr UV400, polaryzacja
- Rodzaj: UNISEX
- W zestawie: etui i ściereczka z mikrofibry
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 146 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 144 mm |
| __Wysokość soczewki | 48 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | brązowy |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Styl | Wayfarer/Kujonki |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Rodzaj | uniwersalne |
| Nazwa pliku (select) | polarzone_etui |
| W zestawie z produktem | etui, ściereczka |
Bezpieczeństwo
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
COTE AZUR PARFUM Bogdan Daniel
Pawliczka 25
41-800 Zabrze, Polska