Okulary polaryzacyjne Birreti 7013 R
4.5
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Lekkie okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją w stylu Wayfarer. Uniwersalny model marki Birreti 7013 R dla kobiet i mężczyzn. Okulary posiadają połyskującą ciemno czerwoną oprawkę oraz czarne zauszniki. Grafitowe soczewki posiadają filtr UV 400, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.
Oprawka została wykonana z Grylamidu, materiału hipoalergicznego, bardzo lekkiego oraz wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne.
Soczewka polaryzacyjna sprawia, że widziany przez oczy obraz jest bardziej przyjazny dla oka. Polaryzacja usuwa odblaski świetlne, które powstają w wyniku załamania światła o płaskie powierzchnie, najczęściej są to: woda, jezdnia, śnieg, piasek, metal, szkło i inne.
Kategoria przyciemnienia w skali(0-4):
Kat. 3 - do stosowania na intensywne światło słoneczne
Ochrona: Filtr UV400, Polaryzacja
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 149 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 150 mm |
| __Wysokość z oprawką | 50 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | czerwony |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Styl | Wayfarer/Kujonki |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Nazwa pliku (select) | eokulary_woreczek-sciereczka |
| W zestawie z produktem | woreczek, ściereczka |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).