Opis
Okulary do komputera Montana BLF67 o mocy + 1.50 w oprawce w stylu Wayfarer. Specjalnie zalecane do pracy przy komputerze, ponieważ soczewki zostały wyposażone w niebieski filtr, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem emitowanym przez monitory. Dzięki tej powłoce można uniknąć zaczerwienionych, zmęczonych i podrażnionych oczu.
Czarna, matowa oprawka z eleganckimi wstawkami na zausznikach.
Moc: + 1.50
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 145 mm |
| __Szerokość soczewki | 5.2 cm |
| Szerokość wewnętrzna | 13.3 cm |
| __Szerokość zewnętrzna | 143 mm |
| __Wysokość soczewki | 4.1 cm |
| __Wysokość z oprawką | 47 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.0 |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Styl | Wayfarer/Kujonki |
| Przeznaczenie | do komputera |
| Rodzaj | uniwersalne |
| Nazwa pliku (select) | montana_etui-wsuwane |
| W zestawie z produktem | woreczek, ściereczka |
| Moc soczewki | +1.50 |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).