Męskie okulary fotochromowe pilotki
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Męskie okulary polaryzacyjne z fotochromem w stylu pilotki. Czarna metalowa oprawka to doskonały wybór dla osób lubiących klasykę. Te okulary automatycznie dostosowują się do różnych warunków oświetleniowych, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Przyciemniają w kategorii od 2 do 3. Zapewniają również 100% ochronę przed promieniowaniem UV, co czyni je doskonałym wyborem dla osób spędzających dużo czasu na świeżym powietrzu. Polaryzacja redukuje odblaski i poprawia przejrzystość, dzięki czemu okulary idealnie nadają się do zajęć na świeżym powietrzu, takich jak wędkowanie lub jazda samochodem. Dzięki regulowanym noskom okulary doskonale dopasują się do kształtu nosa.
✔ Szare soczewki
✔ Filtr UV400/Polaryzacja/Fotochrom
✔ Kategoria przyciemnienia: kat. 2-3
✔ Czarna oprawka
✔ W zestawie woreczek z mikrofibry



Jeśli chcesz mieć idealnie dobrane okulary to zachęcamy do zapoznania się z cennymi radami w artykule: "Jak kupić wygodne okulary przeciwsłoneczne?".
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 140 mm |
| __Szerokość soczewki | 63 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 148 mm |
| __Wysokość z oprawką | 51 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | szary |
| Kolor oprawki | czarny |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Soczewki | UV400 Fotochrom Polaryzacja |
Bezpieczeństwo