Opis
Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją marki Montana MP85. Lekkie i bardzo wygodnie podczas codziennego użytkowania. Dzięki regulowanym silikonowym noskom, posiadamy duży komfort podczas użytkowania. Idealne na słoneczne dni. Grafitowe soczewki zostały wyposażone w filtr UV400 i polaryzację. W zestawie wsuwane etui i ściereczka z mikrofibry.
Cechy produktu:
- Długość zausznika 143 mm
- Szerokość zewnętrzna 133 mm
- Wysokość soczewki z oprawką 51 mm
- Kategoria przyciemnienia 3
- Kolor soczewki: grafitowy
- Rodzaj powierzchni: błyszcząca
- Regulowane sylikonowe noski
- Soczewki: Filtr UV400, polaryzacja
- Rodzaj: UNISEX
- W zestawie: etui
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 143 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 133 mm |
| __Wysokość z oprawką | 51 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | srebrny |
| Kolor zausznika | srebrny |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Styl | Lenonki |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Rodzaj | uniwersalne |
| Nazwa pliku (select) | montana_etui-wsuwane |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).