Damskie okulary fotochromowe kat. 1-2
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Eleganckie damskie okulary przeciwsłoneczne z fotochromem. Czarna, błyszcząca oprawa wzbogacona delikatnymi złotymi elementami dodaje charakteru i podkreśla Twoją wyrafinowaną osobowość. Najbardziej fascynującą cechą tych okularów są innowacyjne soczewki, które automatycznie dostosowują się do warunków oświetleniowych, zmieniając poziom zaciemnienia między kategorią 1 a 2, zawsze przyciemniając się do jednolitego grafitowego koloru.
Wyobraź sobie wygodę korzystania z jednej pary okularów przez cały dzień - od zachmurzonego ranka po jasne popołudnie. Koniec z ciągłym zmienianiem okularów! Z pełną ochroną UV400 Twoje oczy pozostają bezpieczne przed szkodliwymi promieniami, a Ty cieszysz się krystalicznie czystym widzeniem w każdej sytuacji.
Ich lekka struktura gwarantuje komfort nawet podczas wielogodzinnego noszenia, a ponadczasowy design sprawia, że doskonale uzupełnią zarówno codzienne, jak i bardziej formalne zestawy. Do każdej pary dołączony jest miękki pokrowiec ochronny, chroniący okulary przed uszkodzeniami.
- Soczewki fotochromowe
- Kolor soczewek: cieniowany grafit
- Filtr UV400
- Kategoria przyciemnienia od 1 do 2
- W zestawie woreczek ochronny
- Atest CE
- 2 lata gwarancji
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 148 mm |
| __Szerokość soczewki | 50 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 143 mm |
| __Wysokość z oprawką | 45 mm |
| Kolor soczewki | cieniowany grafit |
| Kolor oprawki | czarny |
| Kolor zausznika | czarny |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Fotochrom |
| Rodzaj | damskie |
Bezpieczeństwo