Opis
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Z POLARYZACJĄ MIEJSKIE ARCTICA S-350AW UV400
Stylowe, miejskie okulary przeciwsłoneczne Arctica S-350AW to doskonałe połączenie elegancji, komfortu i technologii. Dzięki soczewkom polaryzacyjnym i wysokiej jakości materiałom, są idealnym wyborem zarówno na co dzień, jak i podczas prowadzenia samochodu.
Soczewki polaryzacyjne eliminują aż 99% odblasków świetlnych oraz znacząco poprawiają kontrast i ostrość obrazu. Zastosowana technologia doskonale sprawdza się w warunkach intensywnego światła słonecznego (kategoria 3 – przepuszczalność światła 8–18%). Gwarantują również 100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC dzięki filtrowi UV400.
Szaro-transparentna oprawka została wykonana z grilamidu TR90 – elastycznego, ultralekkiego i odpornego na uszkodzenia materiału, stosowanego w profesjonalnej optyce. Dzięki właściwościom antyalergicznym oraz miękkiej strukturze, okulary są bardzo wygodne nawet przy długim użytkowaniu.
Zastosowanie:
- codzienne użytkowanie
- prowadzenie samochodu
W zestawie:
- twarde etui ochronne
- woreczek z mikrofibry (również do czyszczenia szkieł)
Specyfikacja:
Kolor oprawki: szaro-transparentny
Kolor soczewki: grafitowy
Filtr: UV400
Soczewki: polaryzacyjne
Kategoria filtra: kat. 3 (8–18% przepuszczalności światła)
Dane techniczne
| __Długość zausznika | 140 mm |
| __Szerokość soczewki | 53 mm |
| __Szerokość zewnętrzna | 141 mm |
| __Wysokość soczewki | 43 mm |
| __Wysokość z oprawką | 47 mm |
| Kategoria przyciemnienia | kat.3 |
| Kolor soczewki | grafitowy |
| Kolor oprawki | szary |
| Kolor zausznika | szary |
| Rodzaj powierzchni | błyszcząca |
| Soczewki | UV400 Polaryzacja |
| Nazwa pliku (select) | arctica_sport-suwak |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).