Oprawki korekcyjne - nie tylko konieczność

Oprawki korekcyjne - nie tylko konieczność

Oprawki korekcyjne - nie tylko konieczność, ale i przyjemność

Dziś noszenie okularów nie jest już przykrą koniecznością, zarezerwowaną dla osób z wadą wzroku. Każdy z nas może cieszyć się modnymi wzorami oprawek korekcyjnych, zamawiając je ze szkłami korekcyjnymi, zerówkami lub szkłami przeciwsłonecznymi. Wybór jest jeszcze większy dzięki temu, że oprawki okularowe można kupować niezależnie od samych szkieł. Czasy, w których udawaliśmy się do zakładu optycznego i na miejscu dobieraliśmy okulary dawno odeszły do lamusa. Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamawiać oprawki korekcyjne przez internet, a kiedy już je otrzymamy, pójść z nimi do zakładu optycznego, który dorobi szkła korekcyjne wg recepty.

W ofercie mamy różne wzory damskich i męskich oprawek korekcyjnych. Są one wykonane ze wszystkich popularnych materiałów, takich jak twarde tworzywa sztuczne, metal oraz ACETAT. To ostatnie tworzywo charakteryzuje się wytrzymałością i elastycznością. Wykonane z niego okulary są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oprawki mogą być delikatnie wyginane, bez ryzyka że pękną. ACETAT to tworzywo, które coraz mocniej zyskuje na znaczeniu.

Oprawki do okularów bez szkieł – i co dalej?

Kiedy otrzymasz już swoje wymarzone oprawki okularowe, musisz zrobić jeszcze jedną ważną rzecz. Zamówić do nich szkła. Kupowane oprawki korekcyjne są pozbawione szkieł. Oprawki produkuje się w sposób uniwersalny, czyli tak, aby można w nich założyć szkła o dowolnym przeznaczeniu. Mogą to być soczewki korekcyjne, przeciwsłoneczne, soczewki z filtrem niebieskim do pracy przy komputerze lub soczewki zerówki. Aby wykonać soczewki do oprawek, należy się z nimi udać do zakładu optycznego. Jeśli masz zalecenie noszenia okularów korekcyjnych, należy zabrać ze sobą receptę na szkła lub wykonać badanie wzroku u optyka.

Zapraszamy również do lektury o okularach do komputera. Dowiecie się o największych zaletach stosowania takich okularów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium