Jakie okulary przeciwsłoneczne są modne latem 2020 roku?

Jakie okulary przeciwsłoneczne są modne latem 2020 roku?

Jakie okulary przeciwsłoneczne są modne latem 2020 roku?

Rok 2020 przynosi nam wiele zmian i nowinek jeśli chodzi o trendy w branży okularów przeciwsłonecznych. Na twarzach gwiazd show biznesu można ujrzeć dużych rozmiarów oprawki w różnych kolorach. 


   ✔ Okulary przeciwsłoneczne prostokątne
– to niewątpliwy hit lato 2020. Damskie okulary przeciwsłoneczne w dużych oprawkach. Można spotkać je w cienkich drucianych oprawkach, grubych lub absolutnym hitem są bezramkowe okulary z cyrkoniami. Pamiętajmy o tym, że im większą powierzchnię mają okulary przeciwsłoneczne, tym zapewniają lepszą ochronę przed słońcem.

            

   ✔ Lennonki, czyli kultowe okulary przeciwsłoneczne –
klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Styl retro i vintage cieszy się niezmiennie dużą popularnością. Do takich można oczywiście zaliczyć okrągłe okulary przeciwsłoneczne w stylu John'a Lennona. Ich charakterystyczną cechą są oczywiście cienkie, druciane oprawki. W tym roku numerem jeden są lenonki w dużych oprawkach.

   ✔ Duże kocie oczy – okulary przeciwsłoneczne damskie, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Bardzo popularne okulary kocie oczy kilka dekad temu, dziś również wracają do łask. Cieszą się wielką sympatią zarówno wśród młodych kobiet i nastolatek, jak również u starszego pokolenia, któremu przypominają lata kolorowej młodości.

Zapraszamy również do zapoznania się z całą ofertą sklepu eOkulary.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium